RSS Feed
اخبار

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سال ۱۳۸۸ با هدف ایجاد فروشگاههای زنجیرهای خرده فروشی در سراسر کشور ثبت شده است. اولین فروشگاه تخفیف محور شرکت در تاریخ ۱۳۹۲/۰۹/۰۹ راه اندازی شد. شرکت آرنگ مفتخر بود در راستای مکانیزه سازی اتوماسیون آموزش این مجموعه و نصب واستقرار سامانه آموزشی جام و سامانه آموزش از راه دور با افق کوروش همکاری کند.

سیستم جامع آموزش منابع انسانی (جام) با هدف مدیریت فرآیندهای آموزش در سازمان ها شامل ‌نیازسنجی آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، مدیریت اجرایی آموزش و ارزشیابی اثربخشی آموزشی منطبق با استاندارد ISO10015 و هماهنگ با نظام جامع آموزش کارکنان طراحی گردیده است.

همچنین در راستای گسترش آموزش کارکنان و با هدف حذف زمان، مکان، کاهش هزینه‌ها و محدودیت‌های منابع آموزشی در سیستم‌های آموزش سنتی، سیستم‌های آموزش از راه دور به عنوان راه حلی جامع مورد توجه مدیران و دست اندرکاران آموزش سازمان‌ها قرار گرفته است.
با کمک قدرتمندترین سیستم کلاس مجازی و وب کنفرانس دنیا دیگر نیازی به سرعت‌های بالای اینترنتی و IP Valid نیست و بدون محدودیت مکانی و زمانی در هر کجا حتی در سفر به راحتی می‌توانید در کلاس های مجازی وب کنفرانس ها حضور پیدا نمایید. کلاس مجازی ابزاری ارزشمند و مفید است که که تمامی عناصر مورد نیاز جهت آموزش را در اختیار اساتید و مراکز آموزشی قرار می‌دهد .

نوشته استقرار اتوماسیون آموزش جام در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


نظرات (0)
ارسال یک نظر جدید
 
 
نام کامل:
ایمیل:
نظرات: