RSS Feed
اخبار

شرکت پلیمر آریا ساسول میزبانی ۵ دوره از دوره های عمومی خود را برای ۹۰۰ نفر از پرسنل آن مجموعه را به آرنگ سپرد.
بدین صورت که افراد در زمان مشخص میتوانند با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که برای آنها تعریف می گردد، محتواهای کلاس را مشاهده و در پایان کلاس در آزمون مربوطه شرکت نمایند و پس از تکمیل فرم های اثر بخشی گزارشهای مربوط به هر کلاس توسط نفرات پشتیبان آرنگ در اختیار همکاران عزیزمان در پتروشیمی آریا ساسول قرار میگیرد.
شرکت آرنگ با تولید محتوای ۶۰ عنوان دوره و به همراه بانک آزمون هر دوره قابلیت میزبانی و پشتیبانی دوره های مد نظر سازمان ها و شرکت ها به تعداد نامحدود را دارد.

نوشته همکاری شرکت آرنگ و شرکت پلیمر آریا ساسول اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت قدرتمندترین پلت فرم دنیا محسوب می‌گردد و جهت برگزاری جلسات آنلاین تحت وب، وبینارها و آموزش الکترونیک (کلاس مجازی) مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. شهرداری شیراز با هدف حفظ سلامت کارکنان و همچنین کاهش هزینه‌های آموزش در برگزاری کلاس‌های آموزشی اقدام به نصب نرم افزار Adobe Connect  نمود.

نوشته راه اندازی سامانه کلاس مجازی Adobe Connect در شهرداری شیراز اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، یکی از مناطق آزاد هفتگانه کشور است که در راستای اهداف اقتصادی کشور، بیش از دو دهه است که در مجاورت شهرستان چابهار و در حاشیه دریای عمان تاسیس شده است. با توجه به تعریف مناطق آزاد و علل ایجابی آن، سازمان منطقه آزاد چابهار تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا نقش شایسته‌ای در حد توان و امکان برای توسعه و رشد اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا کند. در آستانه اقتصاد و تجارت هزاره سوم، اکنون منطقه آزاد چابهار زیرساخت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک منطقه آزاد پویا را درحد قابل قبولی  فراهم کرده است.

این منطقه نه تنها در اقتصاد ملی نقش موثر داشته بلکه در استان سیستان و بلوچستان نقطه اتکاء مهم و اساسی مردم و روزنه اصلی امید به زندگی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شده است.

سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار با هدف ارتقا سطح آموزش منابع انسانی به کاربران آرنگ پیوست.

نوشته سازمان منطقه آزاد چابهار به مشتریان آرنگ پیوست اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »با ادامه روند گسترش ویروس COVID-19 که با نام کرونا شناخته می‌شود، هیئت مدیره فناوری اطلاعات آرنگ با بررسی موضوع و تجربه خوب یک ماه گذشته جهت حفظ سلامت اعضای شرکت، تصمیم گرفت همه همکاران به صورت دورکاری به فعالیت خود ادامه دهند. از تاریخ ۱۶ فروردین همه تیم‌ها به شکل دور کاری فعال هستند و ارائه خدمات با سرعت و کیفیت انجام می‌گیرد. زیرساخت‌های لازم برای مدیریت ارتباطات داخلی و ابزارهای مورد نیاز برای ارائه خدمات به مشتریان فراهم آمده و در دسترس تمامی اعضای شرکت قرار دارد. شرکت فناوری اطلاعات آرنگ همچون گذشته و با بیشترین توان و ظرفیت در تمامی روزهای کاری هفته آماده پاسخ گویی و ارائه خدمات به مشتریان گرامی است.

نوشته تیم آرنگ با همه قوا، به صورت دور کاری همه پرسنل به فعالیت خود ادامه می‌دهد. اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »ایرنا – رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور گفت: بهتر است دولت به جای اعطای وام مستقیم به شرکت‌های رایانه‌ای که گاهی منجر به ایجاد رانت و تبعیض می‌شود، پرداخت حق بیمه، لغو انواع مالیات و ارزش افزوده را در دستور کار خود قرار دهد تا بنگاه‌های اقتصادی مجبور به تعدیل نیرو نشوند.

«محمدباقر اثنی عشری» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با بیان این که در شرایطی که برای کشور و کسب و کارها پیش آمده است، باید بیش از گشته به حفظ نیروی انسانی و مجموعه مسایل اقتصادی مربوط به آن کوشید، گفت: صاحبان کسب و کار با کم کردن هزینه‌های جاری باید نیروی کار خود را حفظ کنند اما دولت نیز باید بپذیرد که شرایط بحران قوانین خاص خود را نیاز دارد و نمی‌توان شرایط بحران را با همان قوانینی که در زمان رونق جامعه وجود دارد، اداره کرد.

وی افزود: پیشنهاد ما توقف ۶ ماهه قوانین مربوط به مالیات و بیمه تامین اجتماعی است. سازمان برنامه و بودجه، بودجه‌ای را در قالب وام بلاعوض به شرکت‌ها تخصیص داده که قدم خوب و مثبتی است اما تجربه نشان داده که به توزیع پول ایراداتی وارد است. واقعیت این است برای جلوگیری از رانت و تبعیض، بهتر است پول به صورت مستقیم به حساب شرکت واریز نشود. به جای این کار دولت تقبل کند ۹۰ درصد حق بیمه کارمندان شرکت را بپردازد و با حذف کردن انواع مالیات و ارزش افزوده بستری را مهیا کند تا شرکت‌ها بتوانند مدتی نفس بکشند و به سمت تعدیل نیرو نروند. دولت هم می داند اگر به کسب وکارها کمک کند، آنها بعد از مدتی که بحران را پشت سر بگذارند به دوران اوج خود برمی گردند.

اثنی عشری درباره ادامه روند کاری شرکت‌های رایانه‌ای اظهار داشت: ستاد مقابله با کرونا درباره روال کاری اصناف خیلی مبهم صحبت و در بین الزاماتی که تعیین کرده به شرکت‌های خصوصی به صورت آشکارا نپرداخته است. نظر سازمان نظام صنفی این است که با توجه به درخواستی که ستاد مقابله با کرونا برای فاصله‌گذاری اجتماعی و قرنطینه داشته ما نیز به این درخواست احترام گذاشته و فعالیت خود را با دورکاری و حداقل نیروی فیزیکی انجام دهیم.

وی گفت: نکته مهم دیگری که در جلسات خود درباره آن صحبت کردیم مساله سرمایه‌های انسانی است که در این بخش فعال هستند. در شرکت‌های رایانه‌ای حدود ۲۵۰هزار نفر شاغل فعال هستند که بالاترین سرمایه‌های این بخش به حساب می‌آیند و صاحبان کسب و کار با کم کردن هزینه‌ها باید در حفظ این نیروی انسانی بکوشند. نیروی متخصصی که اکنون نیز تعدادشان برای این صنعت بسیار اندک است.

اثنی عشری ادامه داد: با همکاران خود در نظام صنفی رایانه‌ای صحبت کردیم تا اگر ممکن باشد بتوانیم در پرداخت‌های سه ماه اول سال تعدیل منفی داشته باشیم.

وی در پایان گفت: همکاران ما در بخش سخت افزار، شبکه، اینترنت و شرکت‌های اف سی پی و سروکو توانستند در دوره قرنطیه، شبکه اینترنت پایدار را با حداقل اختلال برای شهروندان مهیا کنند. شرکت‌های بانکداری الکترونیک و فروشگاهی که سرویس اتوماسیون ارایه می‌دهند، اکثرا در زمان قرنطینه مشغول کار بودند و هستند. ایجاد سرویس پایدار مانع از خروج افراد از خانه برای انجام کارهای ضروری می‌شود. ضمن این که بخش دیگری از همکاران ما سعی کردند بهترین خدمات را در حوزه امنیت داده ها انجام بدهند و برخلاف داده‌های دولتی که در این مدت مورد تعرض قرار گرفته، شرکت‌های خصوصی خیلی مشکل اینچنین نداشتند.

منبع خبر

نوشته رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: وام مستقیم به شرکت‌ها، رانت و تبعیض ایجاد می‌کند. اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »شرکت آرنگ ۲۹دی ماه ۱۳۹۸ در یک روز زیبای برفی میزبان جمعی از مشتریان عزیز خود از سرتاسر ایران بود.
این کارگاه با هدف معرفی ماژول های جدید سامانه جام و آموزش تخصصی کاربری جدید سامانه و همچنین معرفی استاندارد iso10015 ویرایش ۲۰۱۹ و آشنایی با یادگیری خرد (Micro Learning) با میزبانی مهندس امین معدولیت، مدیر تحقیق و توسعه آرنگ و با همکاری آقای دکتر کاظمی، مدیر آموزش مپنا و آقای دکتر سیف اللهی در سالن همایش های هتل پارسیان انقلاب برگزار گردید.
در این کارگاه آموزشی، همکاران ما در آرنگ به معرفی ماژول‌های جدید سامانه جام، پاسخ دهی به سوالات متدوال پشتیبانی و بررسی موردی تک تک قسمت‌های نرم افزار پرداختند.
ویرایش جدید ایزو ۱۰۰۱۵، که در دسامبر ۲۰۱۹ (برابر با آذر ماه ۱۳۹۸) منتشر شده، خطوط راهنمایی را برای ایجاد، پیاده سازی، نگهداری و بهبود سیستم‌هایی برای “مدیریت شایستگی” و “توسعه کارکنان” به منظور تاثیرگذاری مثبت بر بروندادهای مرتبط با انطباق محصولات و خدمات و نیازها و انتظارات طرف‌های ذینفع مرتبط با سازمان، ارائه می‌دهد. آقای دکتر سیف اللهی مدرس و مشاور برتر iso10015 در خصوص مهمترین تغییرات این ویرایش نسبت به ویرایش‌های قبل صحبت کردند.
آقای دکتر کاظمی که سابقه درخشان ایشان در زمینه آموزش و توسعه منابع انسانی زبانزد است، در خصوص آموزش های خرد (Micro Learning) به عنوان متدی جدید و خلاقانه نکاتی را مطرح کردند. آموزشِ خُرد به استراتژی آموزشی اشاره دارد که محتوای آموزشی را در بخش‌های کوچک به صورت لقمه‌ای آسان و قابل هضم به کاربران ارائه می‌دهد.
در پایان جشن ۱۹ سالگی آرنگ با حضور مدیران ارشد آرنگ و در کنار مشتریان عزیز و همراهان همیشگی برگزار گردید.

نوشته برگزاری کارگاه تخصصی ویژه مشتریان آرنگ اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »