RSS Feed
اخبار

به دلیل بالا رفتن نیاز به برگزاری کلاس های آنلاین و برگزاری وبینار وکنفرانس های تحت وب و همینطور آموزش مهارتها از راه دور لزوم استفاده از یک سیستم برای مدیریت و برقراری این سرویس ها احساس میشود.شرکت آرنگ با فراهم آوردن زیرساخت های مناسب و سروری ایمن از طریق پلتفرم قدرتمند ادوب کانکت  Adobe Connect  اقدام به برگزاری کلاس ها و جلسات آنلاین برای سازمان ها نموده است.
از این رو سایت vc.arangit.com  جهت رفاه حال مشتریان و ایجاد فضایی برای مدیریت کلاسها و جلسات هر سازمان با امکان فراهم آوردن یک صفحه شخصی برای هر سازمان طراحی و راه اندازی گردید. و تا کنون شرکت آرنگ افتخار ارائه خدمت به  سازمان هایی چون بانک اقتصاد نوین، شرکت سداد، گروه مپنا، شرکت مکو، سازمان اتحادیه دهیاریهای خراسان رضوی و …را داشته است.

برای اطلاع از تعرفه های میزبانی با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

دست در دست هم روزهای سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.

نوشته سرویس های میزبانی جلسات و کلاسهای آنلاین آرنگ اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سال ۱۳۸۸ با هدف ایجاد فروشگاههای زنجیرهای خرده فروشی در سراسر کشور ثبت شده است. اولین فروشگاه تخفیف محور شرکت در تاریخ ۱۳۹۲/۰۹/۰۹ راه اندازی شد. شرکت آرنگ مفتخر بود در راستای مکانیزه سازی اتوماسیون آموزش این مجموعه و نصب واستقرار سامانه آموزشی جام و سامانه آموزش از راه دور با افق کوروش همکاری کند.

سیستم جامع آموزش منابع انسانی (جام) با هدف مدیریت فرآیندهای آموزش در سازمان ها شامل ‌نیازسنجی آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، مدیریت اجرایی آموزش و ارزشیابی اثربخشی آموزشی منطبق با استاندارد ISO10015 و هماهنگ با نظام جامع آموزش کارکنان طراحی گردیده است.

همچنین در راستای گسترش آموزش کارکنان و با هدف حذف زمان، مکان، کاهش هزینه‌ها و محدودیت‌های منابع آموزشی در سیستم‌های آموزش سنتی، سیستم‌های آموزش از راه دور به عنوان راه حلی جامع مورد توجه مدیران و دست اندرکاران آموزش سازمان‌ها قرار گرفته است.
با کمک قدرتمندترین سیستم کلاس مجازی و وب کنفرانس دنیا دیگر نیازی به سرعت‌های بالای اینترنتی و IP Valid نیست و بدون محدودیت مکانی و زمانی در هر کجا حتی در سفر به راحتی می‌توانید در کلاس های مجازی وب کنفرانس ها حضور پیدا نمایید. کلاس مجازی ابزاری ارزشمند و مفید است که که تمامی عناصر مورد نیاز جهت آموزش را در اختیار اساتید و مراکز آموزشی قرار می‌دهد .

نوشته استقرار اتوماسیون آموزش جام در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »شرکت پلیمر آریا ساسول میزبانی ۵ دوره از دوره های عمومی خود را برای ۹۰۰ نفر از پرسنل آن مجموعه را به آرنگ سپرد.
بدین صورت که افراد در زمان مشخص میتوانند با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که برای آنها تعریف می گردد، محتواهای کلاس را مشاهده و در پایان کلاس در آزمون مربوطه شرکت نمایند و پس از تکمیل فرم های اثر بخشی گزارشهای مربوط به هر کلاس توسط نفرات پشتیبان آرنگ در اختیار همکاران عزیزمان در پتروشیمی آریا ساسول قرار میگیرد.
شرکت آرنگ با تولید محتوای ۶۰ عنوان دوره و به همراه بانک آزمون هر دوره قابلیت میزبانی و پشتیبانی دوره های مد نظر سازمان ها و شرکت ها به تعداد نامحدود را دارد.

نوشته همکاری شرکت آرنگ و شرکت پلیمر آریا ساسول اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت قدرتمندترین پلت فرم دنیا محسوب می‌گردد و جهت برگزاری جلسات آنلاین تحت وب، وبینارها و آموزش الکترونیک (کلاس مجازی) مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. شهرداری شیراز با هدف حفظ سلامت کارکنان و همچنین کاهش هزینه‌های آموزش در برگزاری کلاس‌های آموزشی اقدام به نصب نرم افزار Adobe Connect  نمود.

نوشته راه اندازی سامانه کلاس مجازی Adobe Connect در شهرداری شیراز اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، یکی از مناطق آزاد هفتگانه کشور است که در راستای اهداف اقتصادی کشور، بیش از دو دهه است که در مجاورت شهرستان چابهار و در حاشیه دریای عمان تاسیس شده است. با توجه به تعریف مناطق آزاد و علل ایجابی آن، سازمان منطقه آزاد چابهار تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا نقش شایسته‌ای در حد توان و امکان برای توسعه و رشد اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا کند. در آستانه اقتصاد و تجارت هزاره سوم، اکنون منطقه آزاد چابهار زیرساخت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک منطقه آزاد پویا را درحد قابل قبولی  فراهم کرده است.

این منطقه نه تنها در اقتصاد ملی نقش موثر داشته بلکه در استان سیستان و بلوچستان نقطه اتکاء مهم و اساسی مردم و روزنه اصلی امید به زندگی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شده است.

سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار با هدف ارتقا سطح آموزش منابع انسانی به کاربران آرنگ پیوست.

نوشته سازمان منطقه آزاد چابهار به مشتریان آرنگ پیوست اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »با ادامه روند گسترش ویروس COVID-19 که با نام کرونا شناخته می‌شود، هیئت مدیره فناوری اطلاعات آرنگ با بررسی موضوع و تجربه خوب یک ماه گذشته جهت حفظ سلامت اعضای شرکت، تصمیم گرفت همه همکاران به صورت دورکاری به فعالیت خود ادامه دهند. از تاریخ ۱۶ فروردین همه تیم‌ها به شکل دور کاری فعال هستند و ارائه خدمات با سرعت و کیفیت انجام می‌گیرد. زیرساخت‌های لازم برای مدیریت ارتباطات داخلی و ابزارهای مورد نیاز برای ارائه خدمات به مشتریان فراهم آمده و در دسترس تمامی اعضای شرکت قرار دارد. شرکت فناوری اطلاعات آرنگ همچون گذشته و با بیشترین توان و ظرفیت در تمامی روزهای کاری هفته آماده پاسخ گویی و ارائه خدمات به مشتریان گرامی است.

نوشته تیم آرنگ با همه قوا، به صورت دور کاری همه پرسنل به فعالیت خود ادامه می‌دهد. اولین بار در شرکت فن آوری اطلاعات آرنگ | Arangit. پدیدار شد.


ادامه خبر »